Události - Společenské

stáž v Rennes

Oslavy 10.výročí francouzsko-českého magisterského studia veřejné správy M.F.T.A.P. se uskuteční ve dnech 3.–5. dubna 2009.

Hlavním cílem této akce je vyzvednout úspěšnou desetiletou spolupráci Masarykovy univerzityUniverzitou Rennes 1 probíhající pod záštitou Francouzského velvyslanectví v Praze a zároveň umožnit setkání absolventů tohoto studijního programu se současnými studenty a institucemi, které se na programu podílí.

Oslavy jsou pořádány Masarykovou univerzitou ve spolupráci s Univerzitou Rennes 1 a francouzskou institucí IPAG.

Dalšími partnery jsou:

Oslavy proběhnou v rámci oslav 90. výročí založení Masarykovy univerzity a ve dnech konání každoročního festivalu francouzské kultury Bonjour Brno.