Váš prohlížeč nepodporuje (nebo nemáte zapnutý) JavaScript.
Webové stránky se nebudou zobrazovat správně. Některé funkce webových stránek jsou nyní omezeny.
Povolte aktivní skriptování v nastavení Vašeho prohlížeče, případně použijte prohlížeč, který JavaScript podporuje.

Události - Vědeckovýzkumné

Pozvánka

Logo ESF 100×100 Logo CVNS

Katedra veřejné ekonomie ESF MU a Centrum pro výzkum neziskového sektoru vás srdečně zvou na konferenci konanou u příležitosti ukončení tříletého výzkumného úkolu GA ČR „Podíl NNO na poskytování veřejných služeb“ na téma Problematika zabezpečování veřejných služeb.

Charakteristika konference

Uspořádání konference je motivováno snahou nalézt odpovědi a prezentovat různé pohledy a názory na otázky:

  • efektivního vynakládání veřejných prostředků na zabezpečení veřejných služeb,
  • role NNO a úlohy různých úrovní veřejné správy na financování a poskytování veřejných služeb,
  • fungování kvazi-trhů, konkurence i kooperace organizací různých právních forem a různých zřizovatelů při poskytování veřejných služeb.

V rámci této konference budou prezentovány výsledky a výstupy řešitelů výzkumného úkolu GA ČR s názvem „Podíl NNO na poskytování veřejných služeb“.

Termín a místo konání

Konference se bude konat od čtvrtka 25. října 2007 od 10.00 hod. v Univerzitním centru Šlapanice, Nádražní 58, 664 51 Šlapanice (u Brna) webové stránky Univerzitní centrum Šlapanice

Pozvánka ke stažení

stáhněte si pozvánku na konferenci v PDF formátu

Co je k tomu třeba udělat

  • Poslat elektronickou přihlášku s anotací do 15. 9. 2007. Pokud nevyužijete možnosti přiložení anotace jako součásti elektronické přihlášky, posílejte ji prosím na mail konferenceVS@econ.muni.cz
  • Uhradit poplatek nejpozději 30. 9. 2007
  • Zaslat příspěvek do sborníku do 30. 9. 2007

Aktuality

16. října
K dispozici je podrobný program konference.

30. srpna 2007
Z provozních důvodů jsme byli nuceni změnit místo konání konference, ale doufáme, že tato změna bude spíše ve prospěch průběhu celé konference. Univerzitní centrum nabízí totiž vše pod jednou střechou (konferenční prostory, ubytování i stravu), a to vše stranou dopravních problémů způsobených konáním veletrhu INVEX na BVV. Potěší Vás i snížená cena za ubytování.

7. srpna 2007
Vzhledem k prázdninovému odpočinku, který je více než zasloužený, se organizační výbor konference rozhodl posunout termín odeslání elektronické přihlášky, anotace i příspěvku na říjnovou konferenci. Pro přihlášku a anotaci je to 15. 9. 2007, pro celý text příspěvku pak 30. 9. 2007.

13. července 2007
Organizační výbor konference z technických důvodů rozhodl, že avizovaný sborník příspěvků z konference bude ve formě sborníku anotací příspěvků. Texty příspěvků budou umístěny na přiloženém CD. Sborník bude recenzovaný a opatřený ISBN.

E-mail: konferenceVS@e­con.muni.cz Adresa: Masarykova univerzita, Ekonomicko-správní fakulta, Lipová 41a, 602 00 Brno. Tel.: 549 49 7893, Fax: 549 49 1720