Přípravný kurz k přijímací zkoušce na MU (TSP)

Základem přijímacích zkoušek do bakalářského studia na většině fakult Masarykovy univerzity jsou takzvané Testy studijních předpokladů (TSP). Protože ani Ekonomicko-správní fakulta není výjimkou, nabízíme uchazečům o studium přípravný kurz k TSP. Účelem kurzu je příprava na úlohy, které se v testech mohou objevit.

Pokud chcete u testů dosáhnout úspěchu a stát se studenty, neváhejte a zaregistrujte se, příprava pochází z první ruky – Masarykovy univerzity.

Rozsah kurzu

Hlavní částí je především detailní seznámení s různými typy úkolů, které se dozajista u TSP objeví. Kurz vám pomůže nalézt způsob, jak se zadáním úloh pracovat a také jak jej co nejrychleji vyplnit. Svůj pokrok si můžete ověřit díky vstupnímu a závěrečnému testu. Dalšími částmi kurzu bude také pomoc s časovým rozvrhem při psaní testu či osvědčené rady na zvládnutí trémy.

Termín konání Kurzy budou realizovány v průběhu února/března a dubna 2017 (konkrétní termíny lze zvolit od ledna 2017 ZDE) celkem 16 vyučovacích ho­din.

Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity, Lipová 41a, Brno.

Cena kurzu
1 800 Kč (v ceně kurzu je zahrnut pracovní sešit, zkušební subtesty k procvičování, vstupní a výstupní zkušební test TSP, náklady na vedení kurzu a přípravu studijních textů k jednotlivým tematickým oblastem).

Jak se přihlásit?
Přihlašovat se můžete od 2. ledna 2017 prostřed­nictvím Obchodního centra MU. Kapacita kurzu je omezena.

Změna vyhrazena Pro případ organizačních změn sledujte informace na stránkách ESF MU econ.muni.cz nebo na výše uvedeném odkazu obchodního centra.

Při neúčasti nebo nedokončení kurzu se poplatek nevrací.

Kontaktní osoba
Ing. Michaela Horňáková