Váš prohlížeč nepodporuje (nebo nemáte zapnutý) JavaScript.
Webové stránky se nebudou zobrazovat správně. Některé funkce webových stránek jsou nyní omezeny.
Povolte aktivní skriptování v nastavení Vašeho prohlížeče, případně použijte prohlížeč, který JavaScript podporuje.

Studijní materiály

Varianta první: texty v elektronické podobě

Studijní materiály mohou být vyučujícími vystaveny v rámci sekce Studijních materiálů jednotlivých předmětů v IS MU.

kombinovaného bakalářského studia je výchozím studijním materiálem u každého předmětu „Distanční studijní podpora“ (DSO), kterou studenti mohou nalézt v rámci tzv. „Interaktivní osnovy“.

V případě magisterského navazujícího studia naleznou studenti v rámci Studijních materiálů IS MU tzv. „Interaktivní osnovu“.

Společným zdrojem pro všechny formy studia je pak „Studium online“, kde mohou studenti sledovat online přednášky vysílané z poslucháren Citi Hall (P1), P2, P3 a P10. U vybraných předmětů je možné nalézt i uložené záznamy přednášek (off-line režim).

Varianta druhá: koupě skript a odborných publikací

Pokud máte v úmyslu do vzdělání investovat, můžete si vybraná doporučená skripta, z nichž většina je však v elektronické podobě také umístěna v IS MU, zakoupit v provozovně Copycentra Impromat (prodejna naproti informační službě, vlevo u vchodu do budovy ESF), případně můžete vyzkoušet některý z internetových bazarů.

Varianta třetí: návštěva knihovny

Studijní materiály je možné si na fakultě obstarat z více zdrojů. Zejména je pro posluchače k dispozici velmi dobře vybavená fakultní knihovna s možností vyhledávání publikací elektronickou formou, a to i ve špičkových zahraničních databázích cestou sítě Internet.

Navíc doporučujeme

Při hledání článků, textů, zpráv a podobných materiálů jako podkladů pro zpracování školních prací neváhejte využít informačních kapacit špičkových zahraničních databází, do kterých má univerzita předplacený vstup.

E-mailové kontakty

na studijní referentky …

prezencni@econ.muni.cz

kombinovane@econ.muni.cz

phd@econ.muni.cz