Váš prohlížeč nepodporuje (nebo nemáte zapnutý) JavaScript.
Webové stránky se nebudou zobrazovat správně. Některé funkce webových stránek jsou nyní omezeny.
Povolte aktivní skriptování v nastavení Vašeho prohlížeče, případně použijte prohlížeč, který JavaScript podporuje.
Vyhledávání
A A A CZE ENG

Praktické informace pro studenty

Ekonomicko-správní fakulta je jednou z 9 fakult Masarykovy univerzity. To přináší mnoho výhod.

1. Jako student MU nejste omezeni jen na předměty svého oboru a fakulty, ale můžete studovat i předměty z jiných fakult. To umožňuje získat vzdělání v oblastech, které Vás zajímají a nemusíte za to platit. To znamená, že i když studujete Podnikovou ekonomiku a management, můžete si zapsat například kurzy švédštiny na Filosofické fakultě nebo kurz Psychologie sportu z Fakulty sportovní studií.

2. MU všude v Brně
Velkou výhodou je zázemí a dosah Masarykovy univerzity. Sídlo kampusu je sice v Bohunicích, ale fakulty jsou rozprostřeny po celém Brně. Díky tomu v Brně najdete několik menz a bufetů patřící pod záštitu MU, které můžete jako studenti využívat. Výsadou je univerzitní pizzerie!

3. Počítačové učebny otevřené 24/7
Masarykova univerzita má také několik počítačových studoven, kde můžete díky neomezenému provozu pracovat na svých seminárkách od rána do noci.

4. Sportovní vyžití
Pro sportující studenty má MU Centrum univerzitního sportu, které pořádá různé sportovní akce, a hlavně můžete 2 semestry sportovat zdarma – na výběr je opravdu široké spektrum sportů.

5. Zahraniční pobyty nadosah
Bezkonkurenční výhoda naší univerzity je Centrum zahraničních studií. Centrum shromažďuje všechny nabídky zahraničních pobytů. Pro ty, kdo chtějí vycestovat, není nic snazšího než se podívat na Czs.muni.cz a zjistit informace.

6. Informační systém MU / IS
IS není jen informační systém. IS je taky rádce a pomocník. Díky ISu nemusíme kvůli každé žádosti a potvrzení na studijní oddělení – ale pošleme je online. Na ISu najdete všechny materiály do školy. A taky rozpis co se kdy bude dělat a kdy se píší test Na MU nepotřebujete ani papírové indexy, všechno je online = nemusíte se bát, že index se známkami ztratíte. A díky aplikaci Drill se naučíte slovíčka nenásilnou a interaktivní formou. Jednoduše – s ISem je studium příjemnější.

7. Zdravotní péče
Studenti mohou využívat služeb praktické a závodní lékařky MUDr. Zory Hlinomazové. Ordinační hodiny a kontaktní informace naleznete ZDE nebo v ISu.

E-mailové kontakty

na studijní referentky …

prezencni@econ.muni.cz

kombinovane@econ.muni.cz

phd@econ.muni.cz