Váš prohlížeč nepodporuje (nebo nemáte zapnutý) JavaScript.
Webové stránky se nebudou zobrazovat správně. Některé funkce webových stránek jsou nyní omezeny.
Povolte aktivní skriptování v nastavení Vašeho prohlížeče, případně použijte prohlížeč, který JavaScript podporuje.
Vyhledávání
A A A CZE ENG

Další odborné a rozvojové aktivity

Během studia na Ekonomicko-správní fakultě mohou studenti využít svůj volný čas zapojením do mnoha odborných aktivit či prací ve studentských spolcích.

Pro talentované studenty se nabízí zapojení do projektu TOPSEC, které umožňuje odborný rozvoj posluchačů prostřednictvím specializovaných odborných přednášek a workshopů s předními odborníky z České republiky.

Fakulta nabízí studentům možnosti absolvovat odborné stáže a praxe v řadě partnerských organizací a to v celé škále ekonomických subjektů, které nachází v ekonomickém prostředí naší země (od neziskových spolků, přes úřady a nadnárodní firmy, až po malé soukromé společnosti). Absolvovaná praxe umožňuje studentům uplatnit teoretické vědomosti v praxi a zorientovat se v odborných problémech každodenního života.

Na Ekonomicko-správní fakultě působí řada studentských spolků, které jsou zpravidla odborně zaměřeny na různé aktivity ve vazbě na ekonomiku či finance. Naleznete zde Klub investorů, spolek Students&Company, One of a kind a také AISEC.
Studentské organizace nabízí širokou škálu aktivit od pořádání odborných přednášek, až po kulturní akce.

E-mailové kontakty

na studijní referentky …

prezencni@econ.muni.cz

kombinovane@econ.muni.cz

phd@econ.muni.cz