Státní závěrečné zkoušky oborů RRS a RRCR

Státní závěrečné zkoušky pro bakalářské prezenční i kombinované studium obor Regionální rozvoj a správa a obor Regionální rozvoj a cestovní ruch (řádný i opravný termín) se uskuteční dne 16. (případně i 17.) ledna 2018 a pro magisterské prezenční i kombinované studium obor Regionální rozvoj a správa (řádný i opravný termín) se uskuteční dne 30. ledna 2018.

Průběh SZZ

Průběh magisterské a bakalářské SZZ: SZZ začíná obhajobou DP (BP), která má tyto části – úvodní vstup studenta (prezentace v PowerPointu cca 5 minut, max. 6–8 obrázků, více nestihnete!!), čtení posudků, reakce studenta a diskuse, celá obhajoba trvá 15 minut. Pak následuje zkouška z ekonomie, tahá se jedna otázka. SZZ završí zkouška z oborových předmětů, tahají se dvě otázky, jedna z části A, druhá z části B. Výsledek SZZ je sdělen všem hromadně až na konci dne!

Harmonogram SZZ

Harmonogram SZZ bude zveřejněn ASAP! V případě, že v něm Vaše jméno chybí a byl(-a) jste na termín přihlášen(-a), informujte nás o tom bezodkladně e-mailem. Stejně v případě, že v seznamu figurujete a termínu se zúčastnit nehodláte. V souladu se SZŘ MU je zveřejněno též složení státnicových komisí.

Důležité! Sledujte harmonogram průběžně do poslední chvíle, aktualizujeme jej při každé známé změně!!

„Harmonogram SZZ – Magisterské prezenční i kombinované studium“

„Komise SZZ – Magisterské prezenční i kombinované studium“

Okruhy pro státní závěrečné zkoušky 2017/18 – magisterské studium

Okruhy SZZ – Magisterské prezenční i kombinované studium – obor Regionální rozvoj a správa