Logo InstitutCR

Vás srdečně zve na

12. MEZINÁRODNÍ KOLOKVIUM O CESTOVNÍM RUCHU

na téma

Perspektiva vývoje cestovního ruchu v ČR

21. - 22. září 2023

Hotel Iris, Pavlov

Tématické bloky:
  • Politika cestovního ruchu - co se připravuje (MMR ČR)
  • Výsledky výzkumů a spolupráce (CzechTourism)
  • Ohlédnutí za dopady covid-19 a restart cestovního ruchu (praxe)
Partner kolokvia:

Logo Institut turismu CzechTourism

Kolokvium probíhá prezenčně formou DISKUSE nad zvolenými tématy z oblasti cestovního ruchu. Každé z témat je zahájeno příspěvky předem oslovených přednášejících. Moderátor daného tématu následně otevře diskusi k dané problematice a ostatní účastníci se do diskuse aktivně zapojují. Pozn. Účastníci tedy své příspěvky neprezentují, ale aktivně diskutují. Příspěvek je možné publikovat v časopise Czech Journal of Tourism.

Jednací jazyk:

čeština, slovenština, angličtina

Registrace:

Registrace na kolokvium včetně objednávky ubytování probíhá v Obchodním centru MUNI do 15. září 2023.

Kontakt:

Ekonomicko-správní fakulta, Lipová 41a, 602 00 Brno, Ing. Andrea Holešinská, Ph.D./ Ing. Markéta Novotná, Ph.D., e-mail: kolokviumCR@econ.muni.cz, tel: 549 491 784, fax: 549 491 720