A A A CZE ENG

Katedra aplikované matematiky a informatiky

Katedra aplikované matematiky a informatiky zajišťuje předměty, které poskytují nutné znalosti a dovednosti jak pro další, navazující předměty na fakultě, tak pro samotné využití mimo akademickou sféru. Předměty, které v současnosti jsou na katedře vyučovány, jsou z oborů matematika, statistika a informatika. Obsah předmětů vede studenty jak ke zvládnutí teoretických základů, tak i k aplikaci získaných teoretických poznatků a ovládnutí metodických nástrojů uvedených vědních oborů. Získané teoretické a praktické znalosti a dovednosti mohou studenti využívat nejen v navazujících ekonomických předmětech, ale také k řešení praktických problémů reálné ekonomiky.

Odkazy spojené s Katedrou aplikované matematiky a informatiky

Kontaktní osoba

Lenka Hráčková
sekretářka