Váš prohlížeč nepodporuje (nebo nemáte zapnutý) JavaScript.
Webové stránky se nebudou zobrazovat správně. Některé funkce webových stránek jsou nyní omezeny.
Povolte aktivní skriptování v nastavení Vašeho prohlížeče, případně použijte prohlížeč, který JavaScript podporuje.

Nabídka odborných a expertizních služeb

Centrum doplňkové činnosti

Zabezpečuje poradenskou a expertizní činnost, pronájmy fakultních prostor a dalších zařízení v rámci doplňkové činnosti a dále činnost znaleckého ústavu v oboru ekonomie.
Statut Centra doplňkové činnosti

Středisko pro poradenskou činnost

Středisko pro poradenskou činnost nabízí realizaci marketingových průzkumů a průzkumů veřejného mínění a poradenství pro veřejnou správu a organizace veřejného sektoru; podnikatelskou sféru a nestátní neziskové organizace.

Znalecký ústav v oboru ekonomika

Na Ekonomicko-správní fakultě MU působí znalecký ústav v oboru ekonomika s rozsahem znaleckého oprávnění pro finanční podnikání, národní hospodářství, peněžnictví a pojišťovnictví, podnikovou ekonomiku a management, regionální rozvoj a správu, a veřejnou ekonomiku a správu.

Pronájmy a reklamní služby

Zajímavá lokalita umístění naší fakulty a ucelený komplex i s ubytovacími kapacitami vhodný pro pořádání konferencí, láká řadu organizátorů. Naše fakulta nabízí pronájmy prostor za výhodné ceny k uspořádání vědecké konference, či akce pro širokou veřejnost. Naše budova disponuje širokou škálou prostor pro různé druhy akcí.

Pro komerční organizace, které nabízí produkty pro studenty a mladé lidi, nabízíme pronájmy reklamních prostor naší fakulty. Přesné informace naleznete v ceníku pronájmů.

Kontaktní osoba

PhDr. Zdenka Čačová
Děkanát ESF, kancelář 214
tel.: 549 49 3546
fax: 549 49 1720
zdenka.cacova@econ.muni.cz

Související

Specializované kurzy pro vzdělávání učitelů základních škol (Finanční gramotnost v Občanské výchově a jiných předmětech) na fakultě zabezpečuje Institut pro finanční trh (IFT).

Kontaktní informace

Ekonomicko-správní fakulta MU
Lipová 41a
602 00 Brno-Pisárky

Tel.: (+420) 549 49 1710
Fax: (+420) 549 49 1720
E-mail: info@econ.muni.cz

IČ: 00216224
DIČ: CZ00216224

další kontaktní údaje