A A A CZE ENG

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přáním Ekonomicko-správní fakulty je udržovat kontakt se svými absolventy. Jednou z možností, jak toho docílit, je spravování aktuální databáze e-mailových adres. Chcete-li být průběžně informováni o dění na fakultě, chystaných setkání ať už formou společenského plesu, absolventského majálesu či neformálního posezení v restauračním zařízení, dejte nám, prosíme, svoji aktuální e-mailovou adresu prostřednictvím následujícího formuláře:

Jméno:
Příjmení:
Rok ukončení posledního studia na ESF:
E-mailová adresa:

Prohlášení o ochraně osobních údajů:
Poskytnuté kontaktní údaje jsou shromažďovány a spravovány výhradně za účelem informování absolventů Ekonomicko-správní fakulty o událostech a nabídkách, které by absolventy ESF MU mohly oslovit. V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů je správcem poskytnutých kontaktních informací výhradně Masarykova univerzita – data nebudou poskytnuta třetí osobě.